- w krainie słów -

O mnie

Redakcja i korekta

Agnieszka Michalik

Redakcja i korekta

CZEŚĆ!

Mam na imię Agnieszka i z przyjemnością zaopiekuję się Twoim tekstem.

Ukończyłam technologię żywności i żywienie człowieka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, ale nigdy nie związałam swojej przyszłości z dietetyką. Po studiach wyjechałam do Kanady, gdzie powstał pomysł na moją debiutancką książkę. Podczas spisywania kolejnych rozdziałów dotarło do mnie, że pisanie to jednak za mało. Na własną rękę zaczęłam zagłębiać się w zawiłości językowe oraz wzbogacać swój zasób słownictwa, a po roku samodzielnej nauki wzięłam udział w Akademii korekty tekstu.

Akademia korekty tekstu
MOJE TALENTY
Talenty Gallupa

EMPATIA

Jestem świadoma potrzeb ludzi, którymi się otaczam. Zwłaszcza osób zgłaszających się do mnie po pomoc. Doskonale potrafię ich zrozumieć.

Talenty Gallupa

ODKRYWCZOŚĆ

Fascynują mnie pomysły. Uwielbiam patrzeć na świat z różnych perspektyw i szukać z pozoru niedostrzegalnych powiązań. 

Talenty Gallupa

ZBIERANIE

Dużo czytam, by wchłonąć jak najwięcej informacji, które w przyszłości będę mogła wykorzystać. Gdy coś mnie zainteresuje, zgłębiam temat. 

Talenty Gallupa

INDYWIDUALIZACJA

Lubię obserwować ludzi i wydobywać na powierzchnię ich najmocniejsze strony. Wierzę, że każdy tekst jest tak wyjątkowy, jak osoba, która go napisała. 

 

Talenty Gallupa

INTELEKT

Stale poszerzam swoje horyzonty i uczę się nowych słów. Równie chętnie sięgam po skomplikowane, techniczne teksty, co po beletrystykę.

Talenty Gallupa

BLISKOŚĆ

Tworzenie autentycznych i wzajemnie satysfakcjonujących relacji przychodzi mi z łatwością. Wzbudzam zaufanie, które znacznie ułatwia współpracę.

Telenty Gallupa

NAPRAWIANIE

Dobrze sobie radzę z problemami, a to, że dzięki mnie rzeczy znów zaczynają prawidłowo funkcjonować, sprawia mi ogromną radość.

Talenty Gallupa

ROZWIJANIE INNYCH

Potrafię dostrzec ukryty potencjał ludzi. Bez wahania inwestuję w rozwój osób, z którymi współpracuję. Pomagam im rozwinąć skrzydła. 

Talenty Gallupa

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Mam poczucie odpowiedzialności za swoje zobowiązania. Jestem osobą, która zawsze dotrzymuje słowa, dzięki czemu ludzie wiedzą, że mogą na mnie polegać.

Talenty Gallupa

DOWODZENIE

Czuję się komfortowo w obliczu wyzwań. Gdy sytuacja tego wymaga, przejmuję kontrolę i mówię głośno, co należy naprawić.

- W krainie słów -

W czym mogę Ci pomóc?